Popis masáží

CUKROVÝ VÁNEK Z RÁJE -peeling + masáž

Jde o luxusní velice relaxační olejový rituál, který začíná aplikací kokosového mléka, které pokožku hydratuje, vyživí vitamíny A, B, C, E a provoní. Pokožka Vašeho těla bude zdravá a zářivě krásná. Objevte Tichomořské tajemství nádherné pokožky. Zatímco budete relaxovat, rituál pokračuje v aplikaci cukrové třtiny, dovezené z čistě přírodního prostředí Tichomoří, která odstraňuje odumřelé kořní buňky a uvolňuje zanesené póry. Tráva Ngi a antioxidanty z mořského dna zvyšují hydrataci pokožky a udržují pokožku vláčnou po dlouhou dobu. Následuje ošetření pokožky exotickým panenským olejem, který se lisuje za studena a ručně, tím si uchová všechny prospěšné vitamíny a živiny. Tento olej z čerstvých kokosových ořechů a oříšků Makadamia pokožku regeneruje, přírodními antioxidanty chrání před volnými radikály a hluboce ji hydratuje, podporuje buněčnou výměnu a tím urychluje omlazení pokožky. Rychle se vstřebává a pokožka zůstává provoněná a hedvábná.

 

Ayurvédská masáž

Tato masáž je součástí ayurvédské medicíny, která pochází z Indie a je stará více jak 5000 let.

Ayurvédská masáž je založena na individuálním přístupu ke klientovi. Soustřeďuje se na tělesný typ člověka, na jeho zdravotní stav a specifické potřeby. Podle nich se přistupuje k jednotlivému výběru masážního oleje a druhu masáže.

Účinky ayurvédské masáže jsou blahodárné jak pro tělo, tak pro duši. Při masáži dochází k celkovému uvolnění těla i mysli, zbavení organismu toxických látek, podpoře imunitního systému, odstranění psychické únavy, stresu a napětí. V neposlední řadě se tímto ozdravným procesem zabraňuje předčasnému stárnutí.

Masáž zahrnuje i masáž obličeje a hlavy.

 

Klasická rekondiční a relaxační masáž

Pravidelná masáž má pozitivní dopad na celkový stav vašeho organismu, posiluje a regeneruje tělo i duši. Je také dobrým doplňkem při jakékoliv fyzické  aktivitě. Zlepšuje výkony tím, že zvyšuje odolnost svalů, potlačuje vedlejší účinky cvičení a namožení z  fyzické práce /ztuhlost, bolest/ a urychluje regeneraci svalů.

 

Masáž proti celulitidě s ozónovým zábalem - byla nahrazena procedurami přístrojem vacupress

 

Breussova masáž

Tuto masáž vymyslel pan Rudolf Breuss - uznávaný léčitel a expert přírodní medicíny. V Čechách se proslavil také svou léčebnou kúrou proti rakovině.

Breussova masáž je jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné, psychické a duševní blokády.

Masáž regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky a tím pomáhá k řešení mnoha problémů pohybového aparátu, hlavně v oblasti kříže a  beder.

Při této masáži se speciálními hmaty oddalují obratle od sebe, aby ploténka měla místo a vmasírovává se třezalkový olej. Tím nabobtnají meziobratlové ploténky a uvolní se nervy, které páteřní oblastí vycházejí do celého těla.

 

Medová detoxikační masáž

Je velmi účinná tradiční metoda zlepšující stav organismu. Odstraňuje toxiny z těla, omezuje projevy stresu. Je vhodná při únavovém syndromu, přepracování,snížené vitalitě, poruch imunity,depresí, bolestech hlavy,u nespavosti. Dále je vhodná při žaludečních a střevních chronických problémech, astmatu, při problémech s nosnimi dutinami, po léčbě analgetiky, vnitřních plísňových onemocněních. Vhodná je také proti jarní únavě.

Při artrozách a revmatu - aplikujeme na klouby. Lze jí také používat na vyhlazení celulitidy na nohách.

Teplý med se nanáší na tělo a pak se lehce vmasírovává do pokožky. Poté se smyje a opět nanese další vrstva. Po této proceduře zůstává pokožka omlazená a krásně hladká. 

Medová masáž není vhodná - při alergii na med, exzémech a vyrážkách, otevřených ranách na pokožce, zákaly v očích, vysoký nitrooční tlak, při cukrovce.

 

Proč jít na harmonizaci Reiki energií?

Rei- ki neboli vesmírná energie je všude kolem nás, ale většina lidí jí neumí správně využívat.

Člověk, který se nechá do reiki zasvětit mistrem, získá schopnost tuto energii aktivně příjímat nejen pro sebe, ale především ji předávat druhým lidem, rostlinám, zvířatům i kamenům. Energie tak reiki terapeutem pouze prochází a přikládáním rukou na klienta je mu předávána. Klient může ležet nebo sedět, jak je mu to pohodlné. Energie se předává přes oděv. Ruce může terapeut přikládat na jednotlivé energetické body na těle - čakry nebo pouze  na místa, kde má klient problém. Reiki léčí člověka na fyzické i psychické úrovni. Během terapie se mohou uvolnit emoční blokády. Každý vnímá energii trochu jinak, protože každý člověk má jiné potíže. S reiki mám výborné zkušenosti i u lidí těžce nemocných např. rakoviny, stres, fyzické a psychické vyčerpanosti, problémy ve vztazích. Reiki je pouze doplňková terapie ke klasické medicíně, může však velmi pomoci a nastartuje u vás samoléčicí procesy.