Vacupress

Vacupress

Vacupress je  určen všem, kteří chtějí vylepšit stav své pokožky a celkově vyčistit organismus. Napomáhá odstranění celulitidy a aktivuje lymfatický systém, zpevňuje a zeštíhluje  problematické tělesné partie  ( bříško, hyždě , stehna, ruce, nadzvednutí prsou), vyhlazuje vrásky v obličeji, omlazuje.

Přístroj Vacupress pracuje na principu nastavitelného podtlaku (vakua), kterým se provádí lymfatická masáž. Masáž se provádí speciálními baňkami, které jemně nasávají pokožku a podtlakem ji masírují. Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla, čímž dochází k úbytku tukové tkáně a zeštíhlení. Silné prokrvení aktivuje pokožku, zlepšuje její zásobování výživou a kyslíkem.
Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Zlepšením toku lymfy dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla, pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje. Dochází ke zvýšení imunity.
Ošetření přístrojem Vacupress je relaxační a příjemné.

Co vacupress umí :

- zeštíhlení problematických partií

- odstranění nebo zmírnění celulitidy /dle rozsahu/

- vypnutí ochablé pokožky

- detoxikaci

- odstranění otoků nohou

- vyhlazení vrásek obličeje a dekoltu

- mírné nadzvednutí prsou

Ošetření vacupressem se provádí v rámci 1-2 měsíční kůry.

Pro efektivní výsledek je nutné absolvovat celkovou kůru v rozsahu 3-5 na detoxikaci a otoky ,8-15 procedur na zeštíhlení,vypnutí a odstranění celulitidy.

Ošetření se provádí 2x-3x týdně s pauzou minimálně 1 den mezi ošetřeníma.

Během kůry je nutný zvýšený příjem tekutin. Doporučuji omezení tučných a sladkých jídel a zvýšení pohybové aktivity.

 

Omlazující kůra na obličej - 6x60 min. Nejlépe 2 -3x týdně. Pro efektivní výsledek je nutné absolvovat celou omlazující kůru.

Kůra zahrnuje - ruční lymfatickou drenáž, aplikaci krému a očního séra, ošetření vacupressem a aplikace masky.

                     

Výsledky - odstranění jemných vrásek a zmenšení hlubokých, odstranění otoků očí, vypnutí pokožky, celkového zlepšení pleti, zpevnění kontur obličeje, sjednocení tónů pleti.

 

Pracuji s českým kvalitním  přístrojem vacupress Niodé III, který je na trhu od r. 2007 a je neustále vylepšován tak, aby dosahoval nejlepších výsledků.

 

Kontraindikace u tělového ošetření :

- stejné jako u masáží

- varixy, léky na ředění krve, těhotenství,nemoci levin a jiná závažná onemocnění